ZETC160808S-2R2MT-LF
MFR.Part #
ZETC160808S-2R2MT-LF
JLCPCB Part #
C48944984
Description
1.6A 1.7A 2.2uH 220mΩ Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS