ZEPIM404030S-3R3MG
MFR.Part #
ZEPIM404030S-3R3MG
JLCPCB Part #
C49009309
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
3.3uH 35mΩ 5.5A 8.7A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS