ZEMS404010-4R7M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS404010-4R7M
JLCPCB Part #
C49009213
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
120mΩ 3.6A 4.7uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS