ZETC322520S-1R5MT-LF
MFR.Part #
ZETC322520S-1R5MT-LF
JLCPCB Part #
C48945822
Description
1.5uH 22mΩ 6.7A 7A Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS