SPT1VM681F16ORVZC
MFR.Part #
SPT1VM681F16ORVZC
JLCPCB Part #
C48686167
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 680uF 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS