ECH2GM1R8F12OTZO
MFR.Part #
ECH2GM1R8F12OTZO
JLCPCB Part #
C882063
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 12000hrs@105℃ 12mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS