SPT1VM221E09ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1VM221E09ORVZC
JLCPCB Part #
C48686164
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS