ECH2EM2R2E12OTZVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2EM2R2E12OTZVZC
JLCPCB Part #
C22395141
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 12mm 2.2uF 250V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS