SPT1JM470G12TRVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1JM470G12TRVZC
JLCPCB Part #
C48686159
Package
SMD,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 4.7mm 47uF 63V ±20% SMD,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS