SPT1CM681F12TRVZC
MFR.Part #
SPT1CM681F12TRVZC
JLCPCB Part #
C22395167
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS