ECG2EM100F14OTBVZC
MFR.Part #
ECG2EM100F14OTBVZC
JLCPCB Part #
C2888240
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 14mm 250V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS