SPT0JM122F12ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT0JM122F12ORVZC
JLCPCB Part #
C2896666
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS