SPT0JM331E05TRVZC
MFR.Part #
SPT0JM331E05TRVZC
JLCPCB Part #
C22395157
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4mm 2000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS