ECG2GM3R3F12OTBO
MFR.Part #
ECG2GM3R3F12OTBO
JLCPCB Part #
C711621
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 3.3uF 3.5mm 400V 8000hrs@105℃ 8mm 95mA@100kHz ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS