SPT2JM501D09ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT2JM501D09ORVZC
JLCPCB Part #
C22395218
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2mm 500uF 5mm 7.5V 9mm ±20% Plugin,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS