ECG1CM471G12CTBVZC-L=3
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECG1CM471G12CTBVZC-L=3
JLCPCB Part #
C2895046
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 16V 470uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS