ECG2WM101M36OTBO
MFR.Part #
ECG2WM101M36OTBO
JLCPCB Part #
C711608
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
100uF 18mm 36mm 450V 7.5mm 8000hrs@105℃ 900mA@100kHz ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS