SPT1VM471F14OR
MFR.Part #
SPT1VM471F14OR
JLCPCB Part #
C698134
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS