ECE2DM6R8F09OTPVZC
MFR.Part #
ECE2DM6R8F09OTPVZC
JLCPCB Part #
C2940287
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 6.8uF 6000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS