EGE1HM471G20OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGE1HM471G20OTMVZC
JLCPCB Part #
C2891879
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 470uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS