ECE2DM101K25OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECE2DM101K25OTPO
JLCPCB Part #
C2841508
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 13mm 200V 25mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS