EGS1VM681G17OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGS1VM681G17OTMVZC
JLCPCB Part #
C2891889
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 17mm 3000hrs@105℃ 35V 680uF ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS