ECF1KM680G12OTPO
MFR.Part #
ECF1KM680G12OTPO
JLCPCB Part #
C783449
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 12mm 6000hrs@105℃ 68uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS