VMML1351K181MV
MFR.Part #
VMML1351K181MV
JLCPCB Part #
C487159
Description
12.5mm 13.5mm 180uF 80V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS