LKFB0901E470MF
MFR.Part #
LKFB0901E470MF
JLCPCB Part #
C270039
Description
211mA@100kHz 25V 260mΩ@100kHz 2mm 47uF 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS