LKM(R)J2502W820MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKM(R)J2502W820MF
JLCPCB Part #
C22464886
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
18mm 25mm 450V 82uF ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS