VMMI1652A331MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMMI1652A331MV
JLCPCB Part #
C487185
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
100V 16.5mm 16mm 330uF ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS