LKMI2502A391MF
MFR.Part #
LKMI2502A391MF
JLCPCB Part #
C443158
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 16mm 25mm 390uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS