LKME1252A820MF
MFR.Part #
LKME1252A820MF
JLCPCB Part #
C443134
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 10mm 12.5mm 5mm 82uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS