LKME1401V471MF
MFR.Part #
LKME1401V471MF
JLCPCB Part #
C442880
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
1.85A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 14mm 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS