VMMC0772D4R7MV
MFR.Part #
VMMC0772D4R7MV
JLCPCB Part #
C487218
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
200V 4.7uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS