VMMC0771J270MV
MFR.Part #
VMMC0771J270MV
JLCPCB Part #
C487118
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
27uF 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS