PKCC51V101MF
MFR.Part #
PKCC51V101MF
JLCPCB Part #
C269925
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
100uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS