LKMC1202E8R2MF
MFR.Part #
LKMC1202E8R2MF
JLCPCB Part #
C19725781
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 250V 6.3mm 8.2uF ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS