VMMC0570J181MV
MFR.Part #
VMMC0570J181MV
JLCPCB Part #
C487000
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
180uF 5.7mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS