VMMB0572C1R5MV
MFR.Part #
VMMB0572C1R5MV
JLCPCB Part #
C487188
Description
1.5uF 160V 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS