LKL(R)I2501H132MFTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKL(R)I2501H132MFTM
JLCPCB Part #
C42400355
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1300uF 16mm 25mm 50V ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS