VKML2101C332MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKML2101C332MV
JLCPCB Part #
C487317
Package
SMD,D12.5xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 2.9A@100kHz 21mm 3300uF ±20% SMD,D12.5xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS