VKML1451H471MV
MFR.Part #
VKML1451H471MV
JLCPCB Part #
C487371
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 14.5mm 470uF 50V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS