VK7B0792E1R0MV
MFR.Part #
VK7B0792E1R0MV
JLCPCB Part #
C486970
Description
1uF 250V 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS