VKMD1001H101MV
MFR.Part #
VKMD1001H101MV
JLCPCB Part #
C487360
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 10mm 50V 724mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS