VKME1302D220MV
MFR.Part #
VKME1302D220MV
JLCPCB Part #
C487501
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 200V 22uF 320mA@100kHz ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS