MPD331M0DD19015R
MFR.Part #
MPD331M0DD19015R
JLCPCB Part #
C42404970
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
2V 330uF 4.3mm 7.3mm ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS