VK7D0792G3R3MV
MFR.Part #
VK7D0792G3R3MV
JLCPCB Part #
C486987
Description
3.3uF 400V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS