LKFE1601V471MF
MFR.Part #
LKFE1601V471MF
JLCPCB Part #
C270020
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.85A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 35V 40mΩ@100kHz 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS