LKGL2002W220MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGL2002W220MF
JLCPCB Part #
C22391535
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 22uF 450V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS