LKMD0901V151MF
MFR.Part #
LKMD0901V151MF
JLCPCB Part #
C442868
Description
10000hrs@105℃ 150uF 210mΩ@100kHz 3.5mm 35V 660mA@100kHz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS