LKMC1101K470MF
MFR.Part #
LKMC1101K470MF
JLCPCB Part #
C443061
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 420mA@100kHz 47uF 6.3mm 630mΩ@100kHz 80V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS