PKCB41V220MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
PKCB41V220MF
JLCPCB Part #
C269934
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
2000hrs@105℃ 22uF 2mm 35V 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS