VKMB1002C3R9MV
MFR.Part #
VKMB1002C3R9MV
JLCPCB Part #
C487451
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 3.9uF 5mm 7000hrs@105℃ 95mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS